Get Adobe Flash player

درباره ما

 

     شرکت تولیدی سعادت طب و دارو از جمله بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ضد عفونی کننده در سطح کشور و خاورمیانه است که پس از سالها تحقیق و پژوهش در خصوص محلول های ضد عفونی کننده در سال 1386 با احداث کارخانه و ثبت شرکت و بهره گیری از اطلاعات شرکت های بزرگی همچون فرزنیوس آلمان به بهره برداری رسید.

     شرکت سعادت طب و دارو با رویکرد افزایش سلامتی و بهره وری نیروی انسانی و تکیه بر تحقیق و پژوهش همواره تلاش می کند در بخش بهداشت و سلامت جامعه با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصین مجرب و مشاوره با اندیشمندان دانشگاهی گامی بلند و موثر در راستای تامین نیاز های بخش بهداشت و سلامت جامعه بردارد و با آگاهی از نیاز مندی روز بخش های بهداشت و درمان کشور و مصارف عمومی ( مصارف خانگی، مکان های عمومی مانند هتل ها، سالن های غذاخوری،  سالن ها و قطارهای مترو و راه آهن، سالن های ورزشی، وسایط نقلیه عمومی و ... ) و سایر صنایع مانند صنایع غذایی و دامی ،ظرفیت های تولیدی و سبد کالایی خود را بیش از پیش گسترده و متنوع نماید.

     رعایت استاندارهای بین المللی و الزامات کیفی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت  و درمان کشور در تولید محصولات، اخذ تاییدیه از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان، همچنین نظارت مستقیم و بهبود مستمر در عملکرد کارخانه و توجه به ایمنی مصرف کننده و جلب رضایت مشتریان ، این شرکت را در زمره برترین شرکت های تولید کننده مواد ضدعفونی در کشور قرار داده است بطوریکه هم اکنون محصولات همو استریل 3.5% ، سیتو استریل 21% و سیتو استریل 51% این شرکت در بیش از 350 بیمارستان در سطح کشور مورد استفاده قرار می گیرد لازم به ذکر است که محلول های ضد عفونی کننده تولیدی شرکت سعادت طب و دارو سازگار با محیط زیست بوده و بر اساس فرمولاسیون شرکت های سازندگان دستگاههای دیالیز در دنیا مانند FRESENIUS ، B BRAUN ، GAMBRO ، NIPRO و ... تولید می گردد.

     ما در شرکت سعادت طب و دارو به بهبود مداوم و همه جانبه فعالیت تولیدی خود اهتمام داریم و با چالشی همیشگی برای بکارگیری بهترین و کارآمدترین روشها در تولید محلول های ضد عفونی کننده روبرو هستیم تا از این رهگذر به کیفیت و رضایتمندی هرچه بیشتر مصرف کنندگان دست یابیم.